Těhotenské plavky

těhotná žena může být v plavkách sexy. Je třeba pouze vybrat střih, který je nejen pohodlný, ale také zdůrazňuje krásu těhotné postavy. Prozradíme vám, jaké těhotenské plavky vybrat pro letošní léto!
 

Jaké těhotenské plavky?

Těhotné ženy mají své nároky, především pohodlné oblečení je pro ně velice důležité. Proto je jasné, jaký typ plavek budou volit, hlavně pohodlný. Ale mnohé těhotné ženy zapomínají na to, že i těhotenství mohou být pro své partnery svůdné a sexy. Není třeba kvůli rostoucímu bříšku přestat o sebe zcela dbát. Pokud chcete být u vody královnou, pak je třeba zvolit těhotenské plavky nejen pohodlné, ale také lichotící vaší postavě. Mezi takové střihy patří nejen klasické jednodílné plavky, ale také monokiny, které v sobě kombinují výhody jednodílných i dvoudílných plavek. Těhotné ženy mohou ale nosit i dvoudílné plavky, spolu s nějakým doplňkem jako je šátek, kterým si odkryté bříško přikryjí.
 

Jak být svůdná i během těhotenství?

Těhotné ženy často přestanou řešit svůj vzhled a věnují svou pozornost pouze miminku. Ale to je veliká škoda, těhotné tělo je velice krásné, ale k tomu, aby si této krásy všimli i ostatní, je třeba správná volba oblečení. l když je volba plavek pro těhotné ženy často tím posledním, co by nějak více řešily, může jim správný střih plavek prokázat velikou službu. Nejlepším řešením je upozornit nejen na samotné bříško, ale i na rostoucí dekolt. Proto jsou vhodné monokiny, které zakryjí bříško před slunečními paprsky a vyzdvihnou krásu prsou. 

 

Fotogalerie: Těhotenské plavky