Retro plavky

Máte ráda vintage módu? Pak léto prožijte v retro plavečkách, které vám dodají pozornost mužů i žen! Retro plavky jsou způsobem, jak vyniknout v davu vyztužených dvoudílných plavek. Retro plavky jsou skvělou volbou i pro letošní sezónu!
 

Jaké retro plavky?

Retro plavky lze pořídit v různých stylem. Můžete zvolit retro plavky dvoudílné, kdy horní díl je vyztužený a plavkové kalhotky jsou ušité s vyšším pasem. Tento střih plavek je vhodný pro ženy, které mají větší bříško a přesto chtějí dvoudílné plavky. Retro mohou být i plavky střihově podobné těm aktuálně trendy a styl retra je pouze v barevném provedení. Nejčastěji jsou puntíky nebo proužkyNámořnický styl je také považován za retro. Možností je hned několik, stačí vybrat!
 

Hodí se retro pro každou postavu?

Retro plavky jsou vhodné především pro štíhlé a plnoštíhlé ženy. Dámy, které mají konfekční velikost XXL a výš, by měly od volby retro plavek upustit. Silnější postavy vypadají v retro plavkách ještě více silnější a navíc získají mnohdy až komický vzhled. Pánové si mohou dovolit retro plavky vždy, ale ženy by měly být v tomto směru rozvážnější. Retro by mělo být svůdné, pokud tomu tak není, nebrat!

 

Fotogalerie: Retro plavky