Plavky tankiny

Žhavý a naprosto revoluční střih plavek, který  dodává sebevědomí ženám, která mají například povolené bříško a prsa už také nemají nejpevnější. Tento střih plavek je zázrakem, který změní postavu!
 

Tankiny, co to je?

Tankiny jsou dvoudílné plavky, které ovšem v sobě nesou i výhody těch jednodílných. V podstatě jde o střih, který má dva díly, ale vypadá jako jeden celek. Tankiny jsou rozdělené na kalhotky, většinou nohavičkové a horní díl, připomínající tílko s úzkými ramínky. Tento střih je vhodný zejména pro ženy, které jsou například po porodu a nemají ještě bříško zcela zpevněné, ale přesto se chtějí opálit. Horní díl tankin ukryje nedokonalosti bříška během času stráveného ve vodě, a když přijde na řadu opalování stačí jednoduše tílko vyhrnout, pro hezké opálené těl není třeba žádného převlékání!
 

Jaké tankiny zvolit?

Výběru tankinů byste měla věnovat určitou pozornost. Letošním trendem jsem pestré, přesto elegantní vzory, které opticky zeštíhlují. Tankiny jsou možné koupit s kalhotkami nohavičkovými, ale i těmi klasickými. Záleží jen na vás, jaký střih plavkových kalhotek preferujete. 
 

 

Fotogalerie: Plavky tankiny