Ewa Farná v plavkách

Zpěvačka Ewa Farná je pro mnohé dívky idolem. Spolu s její kariérou se výrazně mění i Ewin vzhled. V poslední době je Ewa Farná velice kritizována za svůj vzhled. Zpěvačka je známá svými výhovými skoky, kdy největší pozornosti přitahuje ne příliš malé pozadí. Ewa je typickým příkladem ženy, která má problémy se svojí váhou, a když tvrdí, že se tak cítí dobře, je třeba, aby svůj šatník pečlivě zvažovala!
 

Plavky pro plnoštíhlé ženy

Ewu Farnou lze popsat jako plnoštíhlou, její postava rozhodně nepatří mezi ty nejštíhlejší, a proto je třeba, aby Ewa volila plavky hodící se k jejímu typu těla. Ewina postava nejvíce vynikne v plavkách, které upřednostní její dekolt. I jednodílné plavky jsou pro Ewu více než vhodné. Díky zajímavě střiženým jednodílným plavkách bude Ewa vypadat opticky výrazně hubenější i vyšší. Ewa Farná nejvíce vynikne v plavkách spíše více zahalujících než odhalujících. Tím si však ponechá svůj půvab.
 

Jak si vybrat plavky?

Pokud máte postavu podobnou jako Ewa Farná, pak si můžete zajistit pozornost plným dekoltem, který získáte pomocí vyztužených plavek. Právě vyztužený horní díl plavek vaše prsa vymodeluje do atraktivního tvaru a vytvoří mezi prsy sexy žlábek. Muži pak dají přednost pohledu do vašeho výstřihu, než na větší zadeček. I v případě, že se chcete trochu odvázat, můžete zvolit například tankiny, které zdůrazní vaše ženské křivky.