Jednodílné plavky pro plnoštíhlé

Plnoštíhlé ženy se nemusí nijak odhalené během letních měsících bát. stačí, když si vyberou správný střih plavek, který nějaký ten špíček lehce zakryjí a naopak vyzdvihnout všechny přednosti. Řešením mohou být jednodílné plavky, ve kterých vyniknou prsa a hezky tvarovaný zadeček. 
 

Jaké jednodílné plavky vybrat? 

 
Jednodílné plavky jsou stále moderní a trendy. Každoročně však přichází nové prvky, které tento střih dělají ještě více sexy. Pokud chcete být v létě plná jistoty a sebevědomí, pak vsaďte právě na jednodílné plavky, ovšem nemusí to být klasický střih v jednobarevném provedení. Jednodílné plavky by měly zvýraznit plný dekolt a upozornit na hezký zadeček. Pomyslnou třešničkou na dortu pak může být speciální výkroj nebo nějaká ta aplikace na plavkách. Velice trendy jsou různé přezky a důmyslná zavazování, která ubírají optická kila a vy se tak můžete cítit báječně! 

 

Nevýhody jednodílných plavek

 
Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc a své tělo byste popsala jako plnoštíhlé, pak vám pomohou právě jednodílné plavky, která zakryjí nedokonalosti a upozorní na přednosti. I když by se mohlo zdát, že tato volba nemá žádná negativa, jedno se najde. Jde o to, že v jednodílných plavkách se velice těžce opálíte. Proto je vhodné po vylezení z vody převléknutí do plavek dvoudílných.

 

Fotogalerie: Jednodílné plavky pro plnoštíhlé