Gabriela Soukalová v plavkách

Olympijské hry v Sochi byly v režii českého týmu biatlonistů, mezi nimiž byla i krásná Gabriela Soukalová. Nešlo si nevšimnou atraktivity této mladé sportovkyně. Není proto divu, že pro mnohé ženy se stala Gabriela Soukalová vzorem nejen sportovním, ale i tím módním. 
 
 

Plavky známých osobností

Známé tváře v plavkách jsou většinou dělené mezi ty, které vypadají v plavkách velice sexy a ty druhé, kterým to nesluší vůbec. Gabriela Soukalová rozhodně patří mezi ty osobnosti, kterým to v plavkách neuvěřitelně sluší. Gabriela Soukalová má díky tvrdé dřině ve sportu dokonalou postavu a nemusí se tedy odhalení v plavkách vůbec obávat. Útlounké tělo, které získalo olympijskou medaili, bude na pláži středem pozornosti  přítomných dam i pánů! 
 

Výběr plavek podle celebrit

Pokud se chystáte vybírat plavky podle nějaké známé herečky, zpěvačky, nebo sportovkyně, pak je třeba si uvědomit, že můžete být zcela jiný typ. Plavky je třeba vybírat podle vlastních tělesných možností. Pokud něco sluší Gabriele Soukalové, pak to neznamená, že budou stejné plavky slušet i vám. Zaměřte se při výběru plavek na vlastní tělo a napodobování stylu slavných přenechte jiným, těm, kteří jsou bez vlastního nápadu a stylu.