Jednodílné plavky XXL

Ženy s konfekční velikostí mají většinou problém se svlékáním na veřejnosti. Pokud mezi tyto ženy patříte i vy, pak věřte, že nízkému sebevědomí je konec! Jediné, co musíte pro sebe udělat je koupě správných plavek!
 

Jednodílné plavky jsou ideální volbou!

Oblečení ve větších velikostech má tu nevýhodu, že výběr není nijak velký. Proto se ženy s velikostmi XXL a výš musí spokojit pouze s omezenou nabídkou. I přes to je však možné sehnat plavky, ve kterých se budete cítit dobře. jednodílné plavky vám pomohou zakrýt ty největší nedokonalosti na vaší postavě, jako je například větší bříško. Vybírejte plavky spíše jednobarevné jednoduchého vzoru, aby jste se ještě více opticky nerozšiřovala. Vaším cílem je optické zhubnutí, to dokážete pomocí jednoduchých jednodílných plavek. Střih plavek by měl zvýraznit například vaše poprsí, na které mohou být ženy s velikostí XXL právem pyšné! 
 

Kde jednodílné plavky koupit?

Větší konfekční velikosti se dá jen velice těžce sehnat. Plavky, které si vyberete na letošní sezónu by měly být z kvalitního materiálu, který vydrží i mořskou vodu. Právě kvalita je ve vašem případě důležitá. Chcete, aby vám plavky tělo udržely v požadovaném tvaru. Nekvalitní plavky se ihned po prvním vykoupání povolí a zcela ztratí svůj tvar. Předejděte módnímu faux pas na pláži a buďte i přes nějaké to kilo navíc za bohyni! Kvalitní plavky lze sehnat na internetu, ale i v kamenných obchodech.

 

Fotogalerie: Jednodílné plavky XXL