Plavky 2014

Plavky pro rok 2014 jsou již k sehnání a proto není radno s nákupem plavek otálet. Rok 2014 se nese v zářivých barvách a provokativních střizích. Zjistěte, jaké plavky budou vhodné právě pro vás!
 

Jaké plavky jsou v kurzu?

Pokud pátráte po informacích, jaké plavky jsou trendy právě pro letošní sezónu, pak jste na správné adrese. Pokud se chystáte na nákup plavek, pak vám jistě přijdou vhod následující informace. Letošní rok je plný překvapení, návrháři plavek ze sebe vydali při tvorbě nových kolekcí plavek úplně vše. Na trhu tedy jsou plavky plné rozmanitosti a rafinovanosti. Plavky pro tuto sezónu nejsou pro stydlivé typy žen, najít můžete plavky ve zcela neobvyklých, ale za to velice atraktivních střizích, které podpoří krásu ženského těla. Plavky 2014 dávají vyniknout všem ženských zbraním, jako jsou prsa, zadeček, stehna. 
 

Nebojte se inspirovat

Pokud nevíte, jaké plavky pro letošní sezónu zvolit, pak se nebojte mrknout na mola světových návrhářů. Jejich modely vám napoví, jakou cestou se při nákupu plavek vydat. V módě budou plavky netradičních střihů a velice pestrých barevných provedení. Trendy jsou dvoudílné i jednodílné plavky s vyztuženou horní částí. In se budete cítit i v plavkách s různými aplikacemi, jako je speciální zavazování, kamínky, řetízky apod. 
 

Fotogalerie: Plavky 2014