Plavky Victoria Secret

Plavky, po kterých touží každé dívka! Značka Victoria Secret je známá po celém světě spodním prádlem a plavkami. Jde o prestižní značku, kterou předvádějí snad dokonalé modelky z celého světa. Střihy spodního prádlo, ale i plavek od Victoria Secret jsou známé tím, že horní díly jsou velice vyztužené, proto vytvářejí atraktivní žlábek mezi prsy. 
 

Jaké plavky od Victoria Secret vybrat?

Victoria Secret sluší každé ženě, pokud má štíhlou postavu. Jde o plavky, ve kterých vyniknou prsy, bříško, zadeček i stehna. V plavkách značky Victoria Secret se těžko ukrývají případné postavové nedokonalosti. Pokud si tedy nejste jistí svou postavou, pak je třeba zvolit méně okázalý střih VS plavek a nebo zcela jinou značku. Victoria Secret plavky jsou vzhledově velice krásné a na omak velice příjemné. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a moderní střihy umožňují nošení plavek i po několik sezón. Styl plavek Victoria Secret je téměř nesmrtelný a velice sexy.  

 

Victoria Secret plavky

Tyto plavky lze pořídit většinou ve dvoudílné verzi, kdy horní díl je velice bohatě vyztužený, tím vypadají i malá prsa větší a navíc jsou pěkně tvarovaná. Dolní díly jsou většinou ve stylu klasických kalhotek. Oba díly plavek Victoria Secret mohou být doplněné o speciální prvky v podobě kovových kroužků, broží apod. Jde o velice nápadité plavky, které se libí ženám i mužům. Pořídit lze i plavky jednodílné, tzv. Victoria Secret monokiny, které mají na bocích průřezy a i klučičí styl postavy velice zatraktivní!

 

Fotogalerie: Plavky Victoria Secret